Dodacie podmienky

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom z možností, ktoré ponúka internetový obchod ideatree.sk.

Dodacia lehota pri výrobkoch na objednávku je 5-25 dní (závisí od druhu produktu). Pri produktoch skladom predávajúci dodá tovar kupujúcemu v najkratšej možnej dobe, zvyčajne do 5 dní od prijatia platby za objednávku. Kupujúci berie na vedomie, že uvádzané termíny dodávok majú orientačný charakter. Kupujúci súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to vyžiadajú výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti.

V prípade, že predávajúci nie je schopný dodať kupujúcemu všetok objednaný tovar v dohodnutom termíne, upovedomí predávajúci o tejto veci v čo najkratšom čase kupujúceho a oznámi mu predpokladaný termín dodania objednaného tovaru alebo mu navrhne dodanie alternatívneho tovaru.

Za doručenie objednaného tovaru predávajúci účtuje prepravné náklady vo výške v závislosti od vybratého spôsobu prepravy podľa aktuálnych cenníkov. Taktiež predávajúci neúčtuje dopravné pri osobnom odbere.

Povinnosť predávajúceho dodať objednaný tovar je splnená jeho odovzdaním kupujúcemu v dohodnutom mieste plnenia pri osobnom odbere alebo okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa tovary objednané kupujúcim v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný.
 

Cenník poštovného
 

Spôsob úhrady pre Slovenskú Republiku:

DORUČENIE TOVARU SLOVENSKOU POŠTOU DOPORUČENE (PLATBA VOPRED CEZ ÚČET)

Doporučený list - poštovné a balné 3,60 EUR

 

DORUČENIE TOVARU PROSTREDNÍCTVOM PACKETY NA VÝDAJNÉ MIESTO (PLATBA VOPRED CEZ ÚČET)

Balík do 5kg - dopravné a balné 3,40€

 

Pri zásielkach pre Slovenskú Republiku v sume nad 200 EUR je poštovné zdarma!

 

Spôsob úhrady pre Českú Republiku:

DORUČENIE TOVARU PROSTREDNÍCTVOM PACKETY NA VÝDAJNÉ MIESTO (PLATBA VOPRED CEZ ÚČET)

Balík do 5kg - dopravné a balné 5,40€

 

Spôsob úhrady pre EÚ:

Platba vopred cez účet - Informujte sa e-mailom a cena dopravy bude vypočítaná na základe krajiny doručenia.

Kategórie